У суботу, 23 травня ц.р., канівчанка Катерина Дубініна відзначила свій 100-річний ювілей. Привітати іменинницю прибуло багато гостей, зокрема, представники виконавчого комітету Канівської міської ради на чолі з заступником міського голови Наталією Матіновою, а також працівники територіального центру, на обслуговуванні якого вже тривалий час перебуває жінка, ради ветеранів м.Канева, Канівської ГЕС, ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та рідні.

Народилась найстарша жінка міста в Польщі. У 1944-45 роках під час масового виселення українців з Польської республіки до УРСР переїхала до України, а згодом і до Канева – на будівництво Канівської ГЕС.

Усе трудове життя Катерини Степанівни пройшло на будівництвах. Після виходу на пенсію ще 15 років працювала прибиральницею на Канівській ГЕС.

Керівництво і по сьогодні ставить Катерину Дубініну у приклад, відзначила представник Канівської ГЕС.

– Покійний директор Іван Синенко казав, що ця маленька тоненька жіночка може власноруч прибрати усю ГЕС, – говорить голова профкому Надія Тертична.

Гості вітали Катерину Дубініну з ювілеєм, бажаючи ще довгих років життя, міцного здоров’я та благополуччя. Не обійшлося свято й без вручення квітів та подарунків. Іменинниця, зокрема, отримала ковдру, плед та багато добрих слів.

Напередодні за рахунок міського бюджету в оселі жінки також було проведено заміну старого вікна на сучасне металопластикове.

Долучилися до привітань і представники ПрАТ «Миронівська птахофабрика», які передали жінці свою продукцію та подарунки.

blank

Проживши столітній вік, жінка на сьогодні має велику родину – доньку, трьох онуків, шестеро правнуків  і навіть трьох праправнуків.

До слова, у Каневі не було старожилів, які б відзначили 100-літній ювілей, близько 10 років.