Мешканці Звенигородщини продовжують допомагати рідному війську. Так, небайдужі мешканці села Неморож Звенигородського району провели ряд різноманітних заходів та зібрали 14600 грн на потреби земляків-військовослужбовців, що тримають оборону країни. Про це пише видання “Вісті Черкащини“.

Частину коштів волонтери вже використали на допомогу 72-ої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Допомогу доправив водій Віталій Вовченко й передав хлопцям з рук в руки.

«Це була їжа швидкого приготування, яку замовляли хлопці на окопи. Всього було закуплено продукції на суму 4835 грн», – звітує волонтер Микола Дяченко.

Нині в дорозі – скоби та цвяхи для бліндажу, який замовляли військові на суму 1935 грн.

Жителі села Неморож провели заходи по збору коштів для ЗСУ та разом змогли зібрати 14600 грн.

На балансі залишилось близько 8000 грн.

«Дякую Неморож та всім жителям нашої громади, які починають з себе, які працюють, які допомагають ЗСУ та прискорюють нашу з вами перемогу. Маємо бути сильними та міцними. Маємо бути одним цілим», – наголошує Дяченко.

Крім того, волонтери закликають відгукнутися добровольців, хто може допомогти з виготовленням скоб, оскільки в них є велика потреба, а вони надзвичайно підскочили в ціні. Матеріали є.