Благодійний ярмарок для підтримки Збройних Сил України у Тальному організували жителі села Романівка, що на Черкащині. Такі заходи від романчан уже стали традиційними з початку повномасштабної війни. Ініціаторка ярмарків Тетяна Ярмоленко, розповідає, що односельці цього разу теж активно підтримали ідею. Пише видання “Вісті Черкащини“.

Напередодні вони зробили оголошення у місцевих фейсбук спільнотах з проханням долучитися усіх тальнівчан до благодійного заходу. Продавали романчани домашню випічку: пиріжки, рогалики, пироги та торти. Також в асортименті були смачні романівські яблука різних сортів.

Продавали все, що було на ярмарку за доступними цінами, тож люди активно купували різноманітні смаколики. Також поряд була облаштована скринька, у яку можна було внести посильну для кожного суму, щоб підтримати наших Захисників.

Кошти, зібрані за смачну ярмарку, як і попередні, планують використати на потреби захисників. Зазвичай вони передають виручені кошти волонтерам, або закуповують необхідні речі самі.