Українська письменниця й музикантка з Черкащини Ірена Карпа записала спільний трек з аранжувальником і лайв-перформером Артуром Даніеляном, повідомляє “Фокус”.

Місяць тому Ірена Карпа випустила новий роман “Добрі новини з Аральського моря” про пригоди чотирьох подруг в Парижі, натхненний її переїздом до Франції три роки тому. А тепер випускає новий трек.

З Артуром Даніеляном її пов’язує спільне музичне минуле. Карпа співає в групі “Фактично Самі”, яка згодом стала Qarpa, Артур басист і саундпродюсер колективу. Сьогодні він відомий, як Dan Alien. Музикант працює над записом дебютного сольного альбому і запропонував Ірені заспівати.

“Це, мабуть, була найбільш спонтанна пісня в моєму житті. Артур просто ставив свої нові треки, а я, поїдаючи черешню в студійній кухні, почала пританцьовувати і щось муркотіти з повним ротом. Так і вийшов” Ангел “- іронічний, легкий і танцювальний”, – розповіла про трек Карпа.

Geplaatst door Dan Alien op Zondag 7 juli 2019

Шанувальники зможуть завантажити альбом безкоштовно або ж внести будь-яку бажану суму. Всі зібрані кошти будуть спрямовані на розвиток науки в Україні.