З 21 жовтня стартує кінотеатральна прем’єра квест-комедії «ДЕ ГРОШІ», виробництва компанії DZIDZIOFILM, за підтримки Державного агентства з питань кіно і Міністерства культури та інформаційної політики України. Режисер та виконавець головної ролі Михайло Хома (DZIDZIO) особисто запросив відомих акторів та яскравих представників шоу-бізнесу зіграти в пригодницькій стрічці. Серед акторів – і черкаська спихологиня Наталя Холоденко, розповідає канал Україна.

Жінка зіграє медсестру на рецепції лікарні. Для відомої психологині це – дебютна роль у повнометражному кіно. Не зважаючи на хвилювання, свій знімальний день новоспечена акторка називає одним із найщасливіших.

«Мої 20 секунд у кадрі ми знімали, мабуть, 2 години і ще годину готувалися. Я навіть почала переживати, та мені пояснили, що один і той же діалог знімають з різних ракурсів. У мене слів дуже мало, але я так намагалася нічого не переплутати! А в результаті, DZIDZIO постійно імпровізує. Ти тільки одну репліку запам’ятаєш, а він нову вигадує», – поділилась Наталя Холоденко.

Після показу на широких екранах телевізійна прем’єра «ДЕ ГРОШІ» відбудеться на каналі «Україна», який є генеральним медіапартнером фільму.