Український поп-виконавець MONATIK та зірковий співак з Черкащини Олег Винник, згідно рейтингу найвисокооплачуваніших зірок 2018 року, розділили місце найдорожчого співака країни, пише “Обозреватель”.

Напередодні новорічних свят гонорар артистів за 50-хвилинний виступ на приватному заході становить 30 тис. євро (приблизно 953 тис. гривень).

Зауважимо, що ще минулого року Олег Винник дещо відставав від свого конкурента у цій категорії. Гонорар MONATIKа порівняно з 2017 роком не змінився, а ось Олег Винник передумав щодо валюти, і якщо раніше співак приймав запрошення стати гостем приватного корпоративу за 30 тис. доларів, то сьогодні проведе із замовником ті ж 40-50 хвилин за 30 тис. євро.

До суми гонорару замовнику виступів потрібно забезпечити також побутові й технічні райдери — умови, необхідні для виступу та відпочинку артистів у гримерках, що також потребує чималої суми. При цьому за декілька днів до Нового року сума гонорару може зростати.

Нагадаємо, що Олега Винника номіновано на три премії M1 Music Awards.

У суботу, 1 грудня, в столичному Палаці спорту, відбудеться третя церемонія нагородження M1 Music Awards. Зірки українського шоу-бізнесу зберуться разом, щоб позмагатися за престижну нагороду. Серед номінантів є судді “Х-фактор”-9 Настя Каменських і Олег Винник.