Український співак, тренер “Голосу країни-11” Олег Винник тримає особисте життя за сімома замками та рідко говорить про другу половинку, пише «ТСН».

Зазначимо, що ширяться чутки, що Олег Винник вже дуже давно одружений зі своєю беквокалісткою Таїсією Сватко, більш відомою як Таюне. До речі, місяць тому Олег Винник
Олег Винник романтично привітав Таюне з днем народження
романтично привітав Таюне з днем народження. Беквокалістка співака відсвяткувала його 4 січня.

Днями артист дав інтерв’ю Дмитру Гордону, у якому, зокрема, прокоментував, чому приховує дружину. За словами Олега, він не приховує, а просто не афішує цього. Виконавець зауважив, що був шокований діями української преси, яка відслідковувала кожен його крок. Після цього Винник чітко та серйозно вирішив зробити все, аби до його особистого життя не лізли.

– Я не приховую нікого. Я просто цього не афішую, я про це не говорю. Я у своєму житті не побачив безбашених речей, коли до тебе вриваються додому, але те, що я почув від преси української, побачив відео, все інше. Як мене показували з дітьми, з продюсером у Домінікані, за скільки відпочивав і з ким? Для мене, насамперед є адекват. Друзі, моменти історичні, болісні, як артист може приїхати на похорон своєї мами і тобі впритул камера йде. Що робити з цим журналістом? У тебе вмирають родичі, ти на похороні будеш стояти і показувати прямий ефір, як ти ховаєш матір? Що ви хочете побачити? Як я плачу, як я ржу? З ким я приїхав, родина, не родина, діти. Друзі, у вас є щось святе? Я собі вирішив залізобетонно – не треба робити так, щоб до тебе лізли. Ти все покажеш – а вони не повірять, будуть рити, шукати, – сказав Винник.

Артист зазначив, що він не з тих, хто маніпулює своєю родиною. А загалом, розповів Винник, він дуже щасливий.

– Що мені залишилося показати? Що у мене в спальні і під штанами. Усе. Це смішно. Коли я бачу, що хтось із колег, як раніше маніпулює сім’ями. Ну, нафталіном тхне все… А сенс? Ти ж не знаєш, чи будеш ти завтра стояти на сцені, чи будеш співати, чи дасть тобі Бог пісні, можливості, здоров’я. Я сьогодні щаслива людина.Та навіть, якщо завтра мені доведеться злягти, або взагалі померти цю секунду, я щаслива людина, я вдячний за все. Кохайте одне одного, і більше нічого немає в цьому житті кращого. Я безмежно щасливий. Артист повинен бути щасливим, – зауважив Олег.