У вересні 2017 року відомий ведучий Олександра Скічко, який родом із Черкащини, зіграв весілля з коханою Єлизаветою Юрушевою. Пара живе щасливо і виховує двох дітей, але про них часто пліткують. Так, Олександру неодноразово дорікали, що з Лізою він одружився через гроші. В інтерв’ю програмі “Ранок з Україною” каналу “Україна” Скічко вперше прокоментував чутки про свій шлюб, пише “Про Все” з посиланням на “hochu.ua”.

– На щастя, ми познайомилися з Лізою, коли я був самостійним і не потребував фінансової допомоги. У мене є квартира, машина, я добре заробляю і можу забезпечувати не тільки себе, але й сім’ю. Дуже важливо, що дружина не тисне на мене, мовляв: “Бачиш, скільки заробляє мій батько і скільки заробляєш ти”. Ліза – унікальна людина з унікальним вихованням, – каже Скічко.

Відзначимо, що подружжя виховує спільну дочку Наталю, а також сина Лізи від першого шлюбу Данила. Олександр упевнений, що вітчим у вихованні дитини повинен тримати баланс – не потрібно заходити на територію батька, та водночас ведучий намагається бути товаришем і другом для Данила. Також подружжя мріє про ще одну дитину.