На честь свого дня народження співак Олег Винник готує високотехнологічний онлайн-концерт на НСК «Олімпійський». Музикант представить унікальну програму, створену за допомогою технологій AR і VR, у так званій доповненій і віртуальній реальності. Кажучи доступною мовою, це можливість переміститися на Livе-концерт артиста і побачити різноманітність анімованих цифрових об’єктів в 3D протягом всього грандіозного шоу. Пише Главком.

Публіка опиниться у самому епіцентрі подій, маючи шанс ближче і чіткіше побачити і почути виконавця, нібито беручи участь у всіх постановках перфомансу.

В рамках AR-сольника прозвучать кращі композиції Олега Винника, серед яких «Вовчиця», «Роксолана», «Полон», «Ніно» і багато інших. Відкриваючи завісу підготовчого етапу мега-шоу, одним з його елементів стане гігантський аватар співака, який поцілує всіх гостей концерту.

У концерті продумані можливості прямого взаємодії артиста з шанувальниками – кожен охочий зможе потрапити в гримерку до Олега Винника, зробити спільне селфі і особисто подарувати квіти улюбленому артисту.

Зазначимо, свій День народження зірковий черкащанин святкуватиме вже скоро – 31 липня.