Український гурт «Бумбокс», де співає черкасець Андрій Хливнюк, та письменник, а також фронтмен рок-гурту «Жадан і Собаки» Сергій Жадан презентували кліп на пісню-саундтрек до військової драми «Мирний-21». Пісня має назву «Правда». Відеокліп уже доступний у ютубі, пише nta.ua.

«Це пісня про людей, на яких тримається наш драний і кульгавий світ», – зазначив вокаліст «Бумбокса» Андрій Хливнюк. У кліпі показано кадри, зокрема, за участю актора Паші Лі, який загинув під час обстрілів рашистами Ірпеня на початку війни.

Відомо, що музику та приспів до пісні написав Хливнюк, а автором куплетів є Жадан. Аранжуванням пісні займався композитор фільму Усеїн Бекіров.

«Я залишив мелодію Андрія та зробив оркестровий варіант, змінивши гармонію та грув. Радий доторкнутися до творчості гурту «Бумбокс» як кінокомпозитор», – сказав Бекіров.

З 22-го лютого 2023-го року в національний прокат вийшла воєнна екшн-драма Ахтема Сеїтаблаєва «Мирний-21». «Правда» звучить на титрах фільму та транслює одну з провідних ідей стрічки – сміливість бути чесним перед собою, побратимами та своєю державою.

«Дивіться кліп та приходьте в кіно, щоб побачити історію «зелених беретів» Луганщини та почути пісню з великих екранів», – закликають в описі до кліпу.

«Мирний-21» – це історія про довіру та її відсутність на тлі подій, які розгортаються на сході України на початку 2014-го року. Головна тема розкривається через призму луганського прикордонного загону, бійців якого сепаратисти та російські спецслужби марно намагаються змусити зрадити свою країну.