Ведучий Володимир Остапчук у програмі «Ранок з Україною» розповів, чому не вірить у кохання на все життя і якою, на його думку, повинна бути ідеальна жінка, пише “РБК – Україна“.

За словами шоумена, йому не принципово, чи буде жінка куховарити. Крім того, він не вірить у те, що в кожної людини десь у світі є її половинка.

– Для мене абсолютно не важливо, щоб жінка готувала. На мій погляд, жінка і кухня – це не ті речі, між якими потрібно ставити знак рівності, – каже Володимир Остапчук. – Я не вірю в те, що існують половинки. Переконаний, що людина цілісна, але просто в якийсь момент має прийти інша людина. Але я не вважаю, що це має бути кохання на все життя.

Попри те, що колишня дружина Остапчука облаштовувала домашній затишок та займалась вихованням дітей, Володимир зазначає, що кожен повинен дбати про самореалізацію.

 Я вважаю, що кожна людина незалежно від статі має реалізовуватись. Бо якщо вона цього не робить, то потім починає маніпулювати, мовляв «Я віддала тобі кращі роки», «Я була з дітьми», ще щось. Це, звичайно, може бути виправданням, але… – розповів Остапчук.

Також в інтерв’ю «Ранку з Україною» він зізнався, що ходить до психолога 2-3 рази на тиждень.

– У мене секс зараз набагато рідше, ніж психолог, – заявив шоумен в ефірі каналу «Україна».