Сьогодні в одному з черкаських монастирів стався конфлікт між військовими та прихильниками московського патріархату. Як повідомила журналістам видання “ВиЧЕрпно” речниця “екстренки” Черкащини — допомоги потребували двоє людей.

Відтак, 37-річному чоловікові діагностували закритий перелом нижньої щелепи, його госпіталізували. У 76-річного чоловіка діагностовано закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку та закритий перелом правої щиколотки, його також госпіталізували.

Про ранкові події та чим вони зумовлені розповіли у Капеланській службі Черкаської ТрО:

“Парафія Різдва Богородиці в місті Черкаси, яка вже довгий час юридично перейшла в ПЦУ і має свого настоятеля з числа українського священства, до сьогодні була окупована колишньою неканонічною і не правомірною громадою УПЦ (МП).

Довго громада ПЦУ, смиренно чекала і просила звільнити територію, для провадження церковного життя та запрошувала прихожан та кліриків УПЦ (МП) приєднатися до більшості громади і перейти в лоно канонічної української Церкви.

Але незважаючи на переконання, фанатики проросійської структури що діє під виглядом УПЦ зробили цілодобове чергування на території храму і не давали не те що б провадити священнодії українською мовою, а навіть не пускала на територію храму незнайомих людей. Що унеможливлювало здійсненню мирного переходу громади.

Зважаючи на ці події терпіння містян увірвалося і вони прийшли маючи на руках всі необхідні документи і повідомивши правоохоронні органи. Прийшли в храм який довго був окупований РПЦ.

Тепер це храм української Церкви і української громади!”