Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них найголовніше – Перемоги. Цього року новорічно-різдвяні свята зовсім інші: без головних ялинок, гучних святкувань та веселощів, адже в нашій країні триває війна. Однак, попри це, діти, які вже кілька років поспіль не мали змогли поринути у святкову атмосферу через постійні карантини та локдауни, все ж хочуть відчувати дух свята у своїх школах хоча б цього року, пишуть “Вісті Черкащини”.

blank

В одній із Тальнівських шкіл учні протягом останніх тижнів власноруч виготовляли новорічні вироби. Це була ініціатива самих учнів, які аргументували це тим, що, наприклад, прикрашати звичайними сніжинками вікна – вже банально. Тож взялися робити щось оригінальне. Прикраси на ялинку в школі були і фабричні, але вирішили робити своїми руками, адже так кожна іграшка буде зроблена з любов’ю й кожен учень, який долучиться до процесу її виготовлення, вкладе у цей виріб частинку своєї душі.

Виготовляли новорічні прикраси діти переважно на уроках із трудового навчання, деякі робили і вдома.

blank

Учениця 5-го класу Марія зробила дві об’ємні сніжинки для прикрашання школи. Дівчинка розповідає, що робила їх вдома: із першою допомогла мама, другу вже зробила сама. Спочатку, каже, було складно, але коли побачила результат, то була в захваті.

Загалом учні робили різдвяних гномів, новорічні прикраси для ялинок, об’ємні та витинанки на вікна. Прикрасили своїми виробами школярі фойє, у якому до всього, ще й облаштований один із міських Пунктів Незламності. Тож тепер тальнівчани можуть тут не просто зігрітись чи підзарядити пристрої, а ще й відчути святкову атмосферу.

Тая Агавердієва