Катеринопільського селищного голову Володимира Коваленка підозрюють у вимаганні 800 доларів хабара. Ці гроші посадовець нібито вимагав за дозвіл на розміщення на території громади кавомобілів.

За інформацією слідчих, 24 червня підприємець приніс Коваленку обумовлену суму. Останнього затримали та призначили запобіжний захід у вигляді застави на суму 52 тисячі гривень.

Володимир Коваленко заплатив заставу й повернувся до виконання обов’язків селищного голови. У коментарі для “Про все” очільник громади пояснив, що наразі він взяв відпустку.

“Я не відсторонений від роботи і працюю, – пояснює Коваленко – Просто поки що взяв відпустку, щоб трохи відпочити від цього всього”.

Адвокат посадовця Андрій Миланич запевняє, що його клієнта звинувачують безпідставно.

“Зараз слідство не надає повного доступу до матеріалів, – коментує Миланич. – Жодних доказів немає, що мій довіритель міг вимагати неправомірну вигоду. В суді їх теж не було надано під час обрання запобіжного заходу. Володимира Андрійовича ніхто не відсторонив від посади. Якби були докази, то це вже б сталося. На сьогодні в соцмережах боти викладають інформацію і одразу чомусь закривають. Жителі ж громади пишуть, що такого не може бути. Місцевий бізнес ніколи не мав претензій до мого довірителя”.

На думку захисника, ситуація довкола селищного голови є провокацією.

Якщо ж провина Володимира Коваленка буде доведена в суді, йому загрожує позбавлення волі щонайменше на 5 років та конфіскація майна.