Перший сніг на черкаських СТО викликав ажіотаж. Лише за один вихідний день обслужили вісімдесят автівок, розповів Суспільному директор одного з черкаських шиномонтажів Олександр Боруля. “Перевзувають” свої машини черкасці по запису та у “живій” черзі.

Кількість охочих замінити шини зросла з першим снігом, пояснив Олександр Боруля: “У більш-менш активному режимі ми працюємо з початку листопада, але суперактивний період, де нам взагалі не дають перепочити – останні два тижні”.

У будні приймаємо від 30 автівок, у вихідні ця цифра сягає вісімдесяти, додав директор.

“Якщо приїжджають кажуть: «Мені треба сьогодні», я кажу: «Будь ласка, ставайте в «живу чергу, сьогодні зробимо». Якщо ж людина не хоче чекати, то вона записується на конкретний час. Сорок хвилин – і все зробили”, – зазначив Олександр Боруля.

Водійка Тетяна Хмелевська своєї черги замінити шини для автомобіля чекала понад тиждень.

“Погода нестабільна. Дуже швидко стає холодно, починаються морози. Тож не треба затягувати, чим швидше, тим краще. Бо сьогодні може бути + 15, а завтра вже мінус 2”, – пояснила вона.

Стояти у «живій черзі» не захотів, тому записався заздалегідь, за три дні, розповів Валерій Пономаренко. У першу чергу це безпека для нього та його пасажирів, зазначив чоловік:

“Цьогоріч так збіглося, що я записався і цього дня випав перший сніг. Можна і раніше було, але це не критично”. Їздити на літній гумі дуже небезпечно якщо сніг і ожеледиця. На зимовій — машина більш керована. Це безпека”.

Цього року ціни на заміну зимової гуми зросли. Одна з причин – відключення електроенергії, пояснив Олександр Боруля. Аби робота не зупинилася, придбали генератор, розповів він:

“Наразі десь відсотків на 30 подорожчало. Перш за все – через здорожчання енергоносіїв і витратних матеріалів, які залежать від курсу долара. Тим паче, що зараз ми частково працюємо на генераторі. Там вартість одного кіловата висока”.

Замінити гуму до мінусової температури рекомендують і у патрульній поліції області. Це, за словами її речника Олексія Драгуна, убезпечить і водія, і пішоходів від ДТП.

“Літня гума має менше зчеплення на мокрому асфальті, під час ожеледиці, менше тримає дорогу на засніженій поверхні”, – пояснив він.

Також літня гума може дубіти та замерзати при температурах нижче +7, додав речник.