Ця громада взялася взірцево дбати про довкілля та природні красоти на території ОТГ. На балаклеївських ставках облаштовують пляжі, знімають сітки та охороняють від браконьєрів ночами.

– Цьогоріч ми підсипали дамбу між ставками, зарибили їх та  облаштували пляжні зони відпочинку. Активісти громади самі підіймають людей на генеральні прибирання – нещодавно люди провели толоку,  викосили береги ставків, прибрали навколо сміття, – констатує голова Балаклеївської ОТГ Ростислав Ситнік. – Поставили шлагбаум на дамбі, встановили близько 30 вказівників. Також, плануємо встановити у  цій зоні десяток баків для збору сміття.

– Ми проводимо постійні нічні патрулювання ставків – охороняємо їх від браконьєрів, – розповідає один із активістів, за сумісництвом – начальник відділу з питань правопорядку, безпеки громадян, цивільного захисту, охорони праці, запобігання корупції, зв’язків з правоохоронними органами та оборонно – мобілізаційної роботи Балаклеївської сільської ради Олександр Денщиков. – Щоночі проводимо групове патрулювання, придбали для цього човна та 4 рації. Не уявляєте, скільки сіток познімали ми за цей час. На осінь хочемо провести повторне зариблення водойм – випустити до 3 тонн малька риби. Саме для того, щоб зберегти наші ставки і природну красу навколо, активісти всіх сіл громади підготували колективне звернення до сільської ради з проханням нікому  не передавати ставки в оренду, надати їм статусу рибогосподарських водойм загального користування та залишити їх доступними для всіх мешканців громади, які зможуть ловити там рибу, відпочивати, займатися спортом.