Ми не знаємо серед наших знайомих та друзів, хто б не підтримував надання коштів нашим героїчним воїнам. Більшість із них донатять на потеби армії хто скільки може. При чому, виділяють ці кошти із власних сімейних бюджетів, хто із зарплат, а хто із пенсій… Звичайно, ми підтримуємо ідею, щоб і столична влада, і наші місцеві ради виділяли побільше грошей на потреби нашої армії.

До речі, ми уважно слідкуємо за інформацією у місцевих виданнях, у соцмережах, як наші активісти із «спротиву» борються за виділення коштів на ЗСУ саме із міського бюджету Черкас. Для нас трохи дивно, чому вони не вимагають такої ж підтримки від тієї ж обласної влади чи з усіх громад Черкащини.

Також жодного разу не бачили, щоб наші активісти розповідали, як вони особисто допомагають нашим армійцям. Знаємо, що більшість цих лідерів «спротиву» люди не бідні, кажуть, що вони мають і власні бізнеси, приватні магазини, кафешки… Нещодавно прочитали, як одна з активісток хвалилася на «фейсбуці», що катає щодня себе на таксі, їздить щороку кілька разів на море, ходить на масажі і в басейн… Тобто, геть не бідує. А ще один прихильник «протестантів» має власну ІТ-компанію…

Те, що наші активісти вимагають від місцевої влади виділяти побільше грошей на ЗСУ – це справа хороша. Але ж у міську казну йдуть податки з усіх підприємств, із доходів громадян, які тут працюють… А пересічні черкасці, ще раз підкреслимо, донатять на дрони, автомобілі, тепловізори тощо саме із власних кишень. Тому і хочемо запитати у лідерів «Спротиву Черкащини», як вони особисто, із власних бюджетів, із свого приватного бізнесу надають допомогу нашим захисникам?

Будемо вдячні вашій редакції і нашим активістам за відповіді на наші запитання.

Щодо особистої допомоги лідерів "Спротиву Черкащини" ЗСУ