У компанію хлопець, родом із Золотоніщини, потрапив у 2022 році, за програмою дуального навчання. Півтора року працював стажером, а рік тому його перевели в основний штат «Миронівської птахофабрики», що працює на Канівщині, та призначили слюсарем з ремонту та експлуатації газового устаткування. Власне тут він розпочав здійснювати свою дитячу мрію, адже з дитинства цікавився технікою та хотів стати інженером.
«Мені подобається розбиратися в механізмах, зрозуміти як вони працюють і шукати шляхи для їх покращення, – розповідає Станіслав. – Крім того, я розумію, що якщо стати гарним спеціалістом у технічній спеціальності, то це історія про стабільність та затребуваність».
Керуючись цим, юнак і обрав відповідний фах. Спочатку закінчив Черкаський політехнічний фаховий коледж за напрямом обслуговування та ремонту обладнання підприємств хімічної та нафтогазопереробної промисловості.
Наразі також вчиться у Київському політехнічному інституті імені І. Сікорського за спеціальністю «Галузеве машинобудування». Освоює освітню програму «Інжиніринг обладнання виробництва полімерних та будівельних матеріалів і виробів» і продовжує працювати на підприємстві.
Станіслав пригадує, що в команді його зустріли добре, попри те, що не мав досвіду та необхідних практичних навичок. Навпаки відразу підтримали, допомагали освоїтися та охоче ділилися знаннями, адже для нього все було новим. Особливо цінними були поради й допомога наставника – Сергія Симончука, слюсаря з експлуатації та ремонту газового обладнання. Власне такі умови сприяли комфортній робочій атмосфері та швидкій адаптації.
– Про МХП мені розповів мій дядько, який тут працює. Радив звернути увагу на компанію, бо тут цінують професіоналізм та дають можливості для зростання, – каже Станіслав. – Я не думав, що це якось стосується й молоді, бо ми ще недосвідчені, не у всьому розуміємося, але переконався, що студентам тут дійсно раді та готові інвестувати в їх розвиток. Наприклад, я неодноразово брав участь у технічних хакатонах, що їх організовують для студентів-дуальників з різних птахофабрик компанії. Словом зараз я вже розумію, що МХП – це те місце, де хотів би й надалі реалізовувати себе.
Серед позитивних моментів юнак також відзначає стабільність компанії та її турботу про своїх працівників. Йдеться про широкий спектр питань починаючи від офіційної та стабільної зарплати, умов праці й до переваг соціального пакета. Поміж них – безкоштовне житло, адже нині хлопець мешкає у гуртожитку підприємства.
Окрім роботи Станіслав знаходить час і на улюблені хобі. У вільний час він любить слухати музику, займається самоосвітою, а ще 3-D моделюванням, що дозволяє йому розвивати власну креативність та технічні навички.
У майбутньому Станіслав Руденко планує завершити навчання та розвиватися й зростати в обраній професії:
«Підприємство, на якому я працюю, і загалом компанія МХП – дуже потужні та сучасні. Я пишаюся бути частиною команди, бути причетним до такого масштабного виробництва. Вважаю, що це крута можливість для мене як для молодого фахівця. Зараз моя мета набиратися досвіду, вмінь та навичок, щоб мати можливості для зростання. У майбутньому прагну стати кваліфікованим фахівцем у сфері газового обладнання та обійняти інженерну посаду. А згодом, можливо, й спробувати керувати процесом. І я готовий докладати всіх зусиль для того, щоб іти до своєї цілі».
КОМЕНТАРІ
За грати цей непотріб
Поліцейські перевіряють факт жорстокого поводження з твариною · 3 days ago
В Черкасах "народні мародери" так присмокталися до годівниці, що їх відірвати від неї можна тільки силою.
Черкаська облрада – єдина в країні, де за час скликання не змінився склад депутатського корпусу · 1 week ago
Цікаво, а скільки отримали чиновники з міської ради за те, що вже багато маршрутів віддали ОДНОМУ перевізнику? Ці дебіли не розуміють, що цього робити не можна? І де у перевізника така кількість...
Ще один маршрут у Черкасах отримав нового перевізника · 1 month ago
А скільки ж мишей та крис згоріло оце так!!!!
Через необережне поводження з вогнем в пожежі загинуло два кролі · 1 month ago
Бажаю успіхів. Можу допомогти, не знаю адреси.
Завели господарство та заклали сад: подружжя переселенців почало на Черкащині нове життя · 1 month ago
залу...ний і зелу...а два вилупки!
“Нові безпекові альянси як альтернатива світовому порядку диктатур…” – Валерій Залужний · 2 months ago
Молодці. Низький уклін за Вашу відвагу. Будьте здорові, живіть довго і щасливо.
Команда МСК "Дніпро" - володарі Кубка "Дніпро Честь" з волейболу сидячи - "ДЗВІН" · 2 months ago
Я бачив цю Пантеру в тому музеї.
Втонувши на Черкащині, німецький танк “Пантера” став… скарбом (Фото) · 2 months ago
Сподіваємось, що так)
У лісі на Черкащині знайшли таємниче поховання 1812 року · 2 months ago
Я хотів би поцікавитись чи буде далі розвиватись історія Залізняка ? Бо тема дуже цікава
У лісі на Черкащині знайшли таємниче поховання 1812 року · 2 months ago