Відповідний дозвіл на виготовлення технічної документації для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій Канівська міська рада надала в ході продовження останнього засідання сесії.
Йдеться, зокрема, про ділянку землі, розміром 0,5 га, що розташована по вулиці 206-ї дивізії у Каневі між автозаправкою «БРСМ – Нафта» та торгівельним центром «Маркет».
Із заявою щодо наміру звести в Каневі греко-католицьку церкву до виконавчого комітету звернулася релігійна організація «Релігійне управління «Київська Архиєпархія Української Греко-Католицької Церкви». Їх ініціативу підтримують ПрАТ «Укргідроенерго» та обіцяють фінансову підтримку, аби вже цьогоріч побудувати дерев’яну церкву та облаштувати на прилеглій території сквер.
Підтримав таку ідею і Канівський міський голова Ігор Ренькас.
– Якщо брати наш парк на набережній, то ця територія вважається ІІ чергою, куди, якщо чесно, ніколи не доходять руки. Зараз є можливість «окультурити» і цю частину набережної Дніпра та зробити гарне місце для відпочинку наших людей. Варто зазначити, що з інженерного підходу територія ця досить складна – тут прокладений каналізаційний колектор, стоїть трансформаторна підстанція, облаштована водонапірна свердловина, плюс варто дотримуватися 100-метрової водоохоронної зони та 50-метрової санітарної зони від боку автозаправки, – зазначив І.Ренькас.
В ході голосування відповідний проєкт рішення підтримали 15 представників депутатського корпусу Канівської міської ради.
КОМЕНТАРІ
Бажаю успіхів. Можу допомогти, не знаю адреси.
Завели господарство та заклали сад: подружжя переселенців почало на Черкащині нове життя · 1 week ago
залу...ний і зелу...а два вилупки!
“Нові безпекові альянси як альтернатива світовому порядку диктатур…” – Валерій Залужний · 3 weeks ago
Молодці. Низький уклін за Вашу відвагу. Будьте здорові, живіть довго і щасливо.
Команда МСК "Дніпро" - володарі Кубка "Дніпро Честь" з волейболу сидячи - "ДЗВІН" · 4 weeks ago
Я бачив цю Пантеру в тому музеї.
Втонувши на Черкащині, німецький танк “Пантера” став… скарбом (Фото) · 4 weeks ago
Сподіваємось, що так)
У лісі на Черкащині знайшли таємниче поховання 1812 року · 1 month ago
Я хотів би поцікавитись чи буде далі розвиватись історія Залізняка ? Бо тема дуже цікава
У лісі на Черкащині знайшли таємниче поховання 1812 року · 1 month ago
Ё...ый карась.
Карась звинуватив переселенців, що ті не звикли платити за тепло · 1 month ago
Коли людям дозволять встановлювати автономне опалення?????
Карась звинуватив переселенців, що ті не звикли платити за тепло · 1 month ago
Ти, мудило, зарплату собі зменши, тоді і тарифи на попередньому рівні залишаться
Карась звинуватив переселенців, що ті не звикли платити за тепло · 1 month ago
а на фронті не хочешь половить ?
Скічко приїхав на Черкащину, аби порибалити з дітьми · 1 month ago
Приспати разом з шавкою.
На Черкащині собака покусав дитину, поки хазяїн тварини пив вино на лавці · 1 month ago