blank

П’ять випадків виявлення ймовірних наркотичних речовин — результат роботи черкаських ТОРівців протягом вихідних. Про це розповіли у пресслужбі патрульної поліції.

Протягом вихідних під час патрулювання ТОРівці виявили п’ять осіб із, ймовірно, наркотичними речовинами. У всіх випадках громадяни помітно нервували та намагались уникнути зустрічі з поліцейськими. Це й викликало підозру у патрульних.

На місцях подій працювали слідчо-оперативні групи. Усі виявлені речовини слідчі вилучили та направили на експертизу.