blank

Черкащани продовжують підкорювати фінал «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Учні Собківського ліцею, що на Уманщині, здобули «золото» змагань.

Про це інформують в управлінні масового спорту в Черкаській області.

Так, Андрій Аркуша, Дмитро Аркуша та Христина Лупашко стали чемпіонами з настільного тенісу серед учнів і учениць 5–9 класів.

Нагадаємо, «срібло» Всеукраїнських шкільних ліг здобули команди учнів та учениць 5-9 класів Черкаської школи №18 з баскетболу 3х3. Фінал з цього виду спорту та шахів приймав наш обласний центр.