Як і анонсувалося раніше у центрі Чорнобаю перекрили дорогу на пішохідному переході біля лікарні.

“Давайте разом допоможемо керівництву селища планувати видатки. Допоможемо виконкому контролювати якість виконання робіт. Нагадаємо Черкаському Облавтодору про існування Чорнобая!” – закликали мітингарі.
Як попередньо говорили, протестуватимуть увесь день.



КОМЕНТАРІ