У межах проекту «Створення клумби-лабіринт на території Ліплявського НВК» стартувала висадка квітів. Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Ліплявської громади.

blank

Протягом двох тижнів земельній ділянці  надали вигляд  лабіринту. Ліплявська сільська рада завезла щебінь, Дніпровська філія НВФ «Урожай» – землю для саджанців, робота по створенню клумби-лабіринту лягла на плечі працівників навчального закладу, а саме: зробити схему, викопати траншеї та завозити їх землею та щебнем, зробити бордюри.

blank

Наразі лабіринт  підготовлений до висаджування кущів, яке відбудеться у вересні-жовтні.