У межах проекту «Створення клумби-лабіринт на території Ліплявського НВК» стартувала висадка квітів. Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Ліплявської громади.

Протягом двох тижнів земельній ділянці надали вигляд лабіринту. Ліплявська сільська рада завезла щебінь, Дніпровська філія НВФ «Урожай» – землю для саджанців, робота по створенню клумби-лабіринту лягла на плечі працівників навчального закладу, а саме: зробити схему, викопати траншеї та завозити їх землею та щебнем, зробити бордюри.

Наразі лабіринт підготовлений до висаджування кущів, яке відбудеться у вересні-жовтні.

КОМЕНТАРІ