Дев’ять днів. Саме стільки знадобилося “Укрзалізниці”, аби відповісти на інформаційний запит журналістів. І це попри те, що закон визначає лише п’ять діб. Йдеться про ситуацію, яка трапилася на старту серпня в потязі зі сполученням “Миколаїв-Москва”. Тоді просто на пасажирів зі стелі йшов дощ. Відповідне відео оприлюднив черкащанин, у якого була волога постіль.
Нині залізничники запевняють: уже провели ремонт вагону водонепроникними матеріалами. Також – оглянули інші потяги. Однак нікому з пасажирів вартість квитка не компенсували. Мовляв, ті не зверталися. Деталі розкаже ВІККА.


КОМЕНТАРІ