За 11-12 вересня в Черкаській області бригади екстреної медичної допомоги викликали 1227 разів. Про це повідомила речниця “Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Ірина Назарок.

blank

Медики бригад екстреної медичної допомоги Черкаської станції швидкої допомоги за ці дні виїздили на виклики 456 разів. З них 5 разів – з приводу гострого порушення мозкового кровообігу, 3 рази – з приводу гострого коронарного синдрому та 5 разів – з приводу ДТП.

9 викликів були безрезультатними.