У крижаній водоймі зі святковим настроєм. Так розпочали новий рік черкаські “моржі”. Стійкі до холоду відчайдухи влаштували святковий заплив Дніпром. У воду занурювалися з новорічними атрибутами та прикрасами. Детальніше – у сюжеті телеканалу ВІККА.