Два бігборди, які закликають допомагати безпритульним тваринам і нагадують про те, що жорстоке поводження з чотирилапими карається законом, встановили у Смілі біля 8-ї школи. Про це у ФБ повідомила Юлія Данільченко, керівник смілянської громадської організації «4 ЛАПИ», пише інтернет-видання Сміла.UA.

«Переконана, що ці щити формуватимуть відповідальне і доброзичливе ставлення до тварин. І такі моральні принципи повинні стати у нас нормою», – наголошує смілянка Надія Поповиченко.

КОМЕНТАРІ