Адміністрація і працівники КП «ВодГео» скоро залишаться без даху над головою – їхнє адмінприміщення виставили на продаж за борги. Пише місцеве інтернет-видання Сміла.UА.

Раніше вже повідомлялося, що КП «ВодГео» заборгував більше 13 млн грн. за несплату податків. Тож податкова тепер претендує на майно водоканалу
Тепер у міській раді обговорюють, куди перенести водоканал. Хочуть забрати його у центр міста. Поки що тривають розмови про те, що КП «ВодГео» «поселять» в готелі «Сміла» на 4 поверсі. Ще, можливо, його перенесуть у приміщення центральної бібліотеки поки що це питання вирішується.

КОМЕНТАРІ