Сьогодні уранці в ДТП постраждали дитина. У мікрорайоні “Митниця” на пішохідному переході збили школярку. Повідомляють очевидці події у соцмережах.

blank
“Йшла в школу, тільки що бачила. Боже, що ж це діється. Страшно з дому виходити, а тім более дітей випускати”. – пишуть містяни у коментарях.

blank

Окрім того, очевидці поділилися світлиною винуватця ДТП. Та прагнуть для нього справедливого покарання.

blank

За інформацією медиків 11-річна дитина отримала закритий переломом гомілки, її доправили до Черкаської обласної дитячої лікарні.