Встановлення пристроїв примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки на вулицях і дорогах Черкас просять містяни. Відповідну петицію зареєстровано на офіційному сайті міської ради.

“Після ремонту доріг у місті Черкаси багато водіїв почали переїжджати перехрестя збільшуючи швідкість, а не зменшуючи ії, порушуючи правила дорожнього руху. Самий простий спосіб зберегти здоров’я і життя людей встановлення відповідно до вимог п.5.7 ДСТУ 4123:2006 “Пристрій примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки на вулицях і дорогах”. Прошу розглянути і підписати петицію про встановлення “Пристроїв примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки на вулицях і дорогах” на ділянках доріг:
-перехрестя вулиць Різдвяна та Сергія Амброса
– перехрестя вулиць Сергія Амброса та Юрія Ілленка
– вулиця Припортова- пішохідний перехід біля зупинки Черемушки” – пише автор петиції.

КОМЕНТАРІ