Рибоохоронний патруль викрив порушників які завдали понад 52 тис. грн збитків. Повідомили у пресслужбі відомства.

4 лютого викрито двох громадян, які здійснювали вилов водних біоресурсів з гумового човна забороненими знаряддями – двома мисиновими сітками методом гоніння.
Порушникам вдалося впіймати таку рибу: плітка – 309 екз., плоскирка – 155 екз., лящ – 112 екз., окунь – 21 екз., краснопірка – 16 екз. та щука – 1 екз. Загальною вагою 65 кг.
Сума збитків склала 52 360 грн.
Подію задокументовано на Кременчуцькому водосховищі поблизу с. Кедина гора Золотоніського району Черкаської області. На винних осіб оформлено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП.
Заборонені знаряддя лову, човен та незаконно добуті водні біоресурси вилучено працівниками Нацполіції.

КОМЕНТАРІ