Про очищення посадки по вул. Одеська від сміття, встановлення баків для сміття на зупинці дизеля просять міську владу черкасці.

blank

“У нашому місті є дуже гарний затишний куточок. Це посадка, напроти заводу телеграфної апаратури. Віковічні дерева. Є стежини, де можна прогулятись. В минулому були і лавочки для відпочинку. Неймовірна зона відпочинку. Але… Там скільки сміття. Ось і зараз, я спостерігаю, пройшли чотири особи працівників комунальної служби. Попід дорогою інертно зібрали папірці, а в посадку не звернули. Я, та багато мешканців міста, переконливо просимо, надати відповідні накази комунальним службам, на очищення такого райського куточка нашого міста від сміття.” – йде мова у петиції.