Сміляни запитують, де поділась Алея парасольок і коли її знову відкриють. Пише сайт Сміла. UA.

blank
Нагадаємо, два роки поспіль у місті намагалися створити алею парасольок, витратили на це близько 50 тисяч гривень з міського бюджету – але нічого не вийшло, парасольки постійно ламав вітер. Цікава ідея лише на кілька днів була реалізована у нашому місті.

У міській владі говорять, що парасольки зберігаються у Школі мистецтв, проте вони всі поламані. Коли будуть кошти або якщо знайдуться спонсори, парасольки повісять, але на іншому місці. Можливо, на Бульварі Бобринського.