У ДНЗ «Черкаське вище професійне училище» 10 осіб із числа зареєстрованих безробітних  завершили навчання за направленням Черкаської обласної служби зайнятості та здобули «найсмачнішу» професію кухаря, інформують у ОЦЗ.

Навчальний процес  складався  з професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки. Крім основних предметів, а саме: технологія приготування їжі з основами товарознавства, вивчались устаткування підприємств харчування; облік, калькуляція і звітність; гігієна та санітарія виробництва; фізіологія харчування; організація виробництва та обслуговування; охорона праці,  головна увага  у формуванні практичних навичок майбутніх кухарів була спрямована  на виробниче навчання та виробничу практику.

Під керівництвом досвідчених наставників слухачі курсів вчились правильно вибирати продукти, нарізати, готувати страви, а потім  витончено, зі смаком оформляти її. Кваліфікаційна атестація традиційно відбувалась у два етапи: слухачі відповідали на запитання членів атестаційної комісії та презентували виконані власноруч страви. По закінченню екзамену безробітні отримали свідоцтва  про присвоєння робітничої кваліфікації  «кухар»   3 розряду та будуть працевлаштовані відповідно до укладених договорів.