Черкаські водії пропонували патрульним неправомірну вигоду, тепер їм загрожує кримінальна відповідальність. Інформують у прес-службі патрульної поліції Черкащини.

Минулими вихідними, патрульні отримали інформацію, що на вулиці Смілянській водій авто Peugeot 301 порушує правила дорожнього руху та ймовірно, керує у не тверезому стані.

Зупинивши вказаний автомобіль, від 46-річного водія було чутно характерний запах алкоголю. Провівши огляд на стан алкогольного сп’яніння за допомогою приладу “Драгер” інспектори встановили, що результат перевищує допустиму норму більше ніж у десять разів.

Чоловікові повідомили, що відносно нього буде складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 130 КУпАП. Після чого останній дістав з кишені купюру номіналом в 100 доларів та неодноразово намагався засунути її до кишені патрульного.

За пропозицію неправомірної вигоди службовій особі чоловіка було затримано. На місце події інспектори викликали слідчо-оперативну групу, яка задокументувала даний факт.

Цього ж дня на бульварі Шевченка за порушення правил дорожнього руху патрульні зупинили Subaru Forester. Під час спілкування у водія виявили ознаки алкогольного сп’яніння.

В присутності свідків, 39-річному черкащанину інспектори провели огляд на стан алкогольного сп’яніння за допомогою приладу “Драгер” – результат 0.8 проміле, що в 4 рази перевищує допустиму норму. Водій, бажаючи уникнути відповідальності за керування в стані алкогольного сп’яніння почав пропонувати патрульним хабар у розмірі 1000 гривень. Поліцейські неодноразово попереджали чоловіка про відповідальність, яка передбачена Кримінальним кодексом України на що останній продовжував висловлювати пропозицію та збільшив суму до двохсот доларів.

Для фіксації даної події патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу.

Наразі обом водіям загрожує не тільки адміністративна відповідальність за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння, а також кримінальна – за пропозицію неправомірної вигоди службовій особі.