Минулого тижня підприємство ДП “Ліси України” передало філіям Черкащини, Вінниччини та Кіровоградщини 5 кросоверів Renault Duster. А загалом лісові господарства отримали від «Ліси України» вже 25 автомобілів. Інформують у пресслужбі центрального лісового офісу.

Уся ця техніка закуплена виключно за кошти, зароблені “Лісами України”, на платформі Prozorro – централізовано, відкрито, відповідно до ринкової ціни.

“У жовтні 2023 року наше лісництво отримало від ДП “Ліси України” позашляховик L200. Для нас це крок вперед. Пояснюю чому. До цього на балансі лісництва був тільки старенький УАЗ, обладнаний мотопомпою – цю машину не можна часто використовувати, вона ламається, а ремонтувати її хоч і дешево, але довго, бо зараз запчастини на них знайти непросто. Їздити по лісу доводиться щодня. Я, наприклад, можу проїхати близько 150 км за день. Раніше в рейди та по інших робочих питаннях я постійно виїжджав на власному авто, а тепер нарешті маю службову L200 – маневрену, прохідну. Пікап додатково обладнали пожежним модулем, тому у разі виявлення загорань, ми можемо оперативно погасити його й не чекати приїзду пожежної бригади. Це найбільший плюс, адже для лісової пожежі кожна хвилина цінна. Минулого місяця у нашому лісництві сталась пожежа, і ми оперативно прибули на місце та погасили вогонь”, – розповідає лісничий Тясминського лісництва Роман Перепелиця.

Окрім закупівлі техніки для лісництв, ДП “Ліси України” реагує на запити військових. З початку повномасштабного вторгнення підприємство передало на потреби Збройних сил більше тисячі одиниць техніки. Зокрема, лише філії Центрального лісового офісу передали 103 автомобілі.