Попри хворобу міський голова Черкас Анатолій Бондаренко продовжує активно займатись справами міста. На своїй сторінці у “Фейсбук він розгорнуто повідомив про стан виплат постраждалим внаслідок ракетного удару.

“На сьогодні міська комісія продовжує обстежувати квартири, і переміряти пошкоджені вікна. Встановлено, що розбито понад 440 вікон у 22 багатоквартирних та 12 приватних будинках. Проте не всі громадяни, які потерпіли внаслідок ракетного удару, звернулися із відповідними заявами на обстеження до департаменту ЖКК Черкаської міської ради. Прошу громадян, вікна осель яких пошкоджено через ворожу ракетну атаку та потребують заміни, не зволікати і активніше подавати відповідні заяви до департаменту житлово-комунального комплексу”, – відзначив Бондаренко.

Він нагадав, що зробити це можна в Черкаській міській раді (вул. Байди Вишневецького, 36) кабінет 512, телефонувати за номером 36 11 35. Після подачі заяви відповідний акт передається департаменту соціальної політики, який проводить виплати у розрахунку 3 тисячі 700 гривень за 1 квадратний метр пошкодженого вікна.

“Вже замовлено 30 вікон для 14 квартир. Що стосується знищеного майна підприємців, йде процес розробки механізму виплати фінансової підтримки. На даний час триває прийом заяв від підприємців щодо обстеження пошкоджених об’єктів та тривають самі обстеження. Нагадаю, для фінансової допомоги у міському бюджеті закладено кошти у сумі 5 мільйонів гривень. Якщо потреба виявиться більшою, тоді міськрада ухвалюватиме зміни до бюджету. Щодо зруйнованого готелю «Центральний», то на даний час по ньому замовляють інструментальне обстеження. Воно і визначить, які приміщення підлягають експлуатації, а які ні”, – додав міський голова.