Черкаська міська рада запрошує небайдужих городян до співпраці з метою вирішення проблемних питань розвитку туризму в Черкасах.

Влада міста розуміє актуальність питання розвитку в’їзного та внутрішнього туризму в Україні та необхідність здійснення дієвих заходів у цьому напрямку в Черкасах. Географічне положення, наявність природних ресурсів, курортних зон, транспортної та соціальної інфраструктури, пам’ятників історії та культури дозволяє віднести Черкаси та Черкаський регіон до території з високим потенціалом розвитку туризму.

Щиро запрошуємо до діалогу представників туристичних операторів та агенцій, готельного та ресторанного бізнесу, громадських організацій та ініціатив, музеїв, навчальних закладів,  науковців та дослідників, медіа та усіх небайдужих!

Зустріч відбудеться у понеділок, 5 листопада 2018, о 15-00 год. за адресою: м. Черкаси, вул. Небесної сотні, 105 (конференц-зал).

Пропонуємо обговорити такі питання:

– аналіз сучасного стану та основних проблем туристичної сфери в місті;
– напрацювання пропозицій та планів щодо підвищення реакреаційно-туристичного потенціалу нашого міста;
– визначення заходів, що необхідні від органів місцевої влади та громадськості для впровадження змін.

Для участі в заході просимо обов’язково зареєструватись за посиланням  https://goo.gl/D7EYYx  або телефонуйте: (0472) 33 49 87. Захід відбудеться в партнерстві з проектом «Київський діалог», Асоціацією гостинності Черкащини  та ГО «Молода Черкащина».