Гідравлічні випробування у м. Черкаси перебувають на завершальній стадії. На сьогодні працівниками ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» проведено підготовчі роботи та розпочато четвертий заключний етап гідравлічних випробувань. На міцність та щільність перевіряють теплову мережу вздовж вулиць: Припортова, Кривалівська, Новопречистенська, Благовісна, Небесної сотні, Митницька, Пастерівська, Богдана Хмельницького, Гуржіївська. Повідомляють у прес-службі підприємства.

У зв’язку з цим у будинках по зазначених вулицях тимчасово буде відсутнє гаряче водопостачання. Орієнтовний термін завершення ІV-го етапу гідровипробувань – 30 вересня 2019р. Основне завдання ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» сьогодні – це підготовка теплового господарства, зокрема й мережі, до осінньо-зимового сезону, аби опалювальний період для містян розпочався вчасно.

У результаті проведених гідравлічних випробовувань на мережах Черкаської ТЕЦ було виявлено 94 порива, з яких 90 відсотків пошкоджень ліквідовано.

Наразі, завершивши третій етап випробувань, ремонтні бригади ТЕЦ проводять роботи по усуненню виявлених поривів трубопроводу.

Адміністрація підприємства звертається до містян із розумінням віднестися до тимчасових незручностей, адже на сьогодні гідравлічні випробування – це єдиний запобіжний захід, який забезпечить в опалювальний період мешканцям черкаських багатоповерхівок надійне теплопостачання.