“На днях спілкувався з Грішою Решетніком : інтерв’ю скоро на СТБ…Зійшлися у думці, що нам постійно прилітає від підписників : «а чого це такий здоровий дядько не в окопі з автоматом» ? Тема – ювелірна і, в той же час, проста, як двері. Думаю, ми з Решетніком не єдині серед представників публічної сфери, хто регулярно чує подібне.” – поділився у Інстаграмі роздумами на тему отриманої повістки зірковий актор з Корсуня Тарас Цимбалюк.

“У мене в голові не вкладається, що до сих пір є люди, котрі вважають, що абсолютно УСІ чоловіки повинні бути на передовій. Записатись в ряди «диванних філософів» – діло зовсім нехитре : сидиш собі і бездумно кнопаєш всяку х*єту в коментарях, неберучи до уваги, що ця людина робить більше ніж тясяча подібних «розумників».

Докопалися, наприклад, до Влада Ями, котрий виїхав з родиною в США і мешкає в Майамі. Полили лайном, в кращих традиціях бездумної біомаси, а те скільки він там вже організував заходів на підтримку України і скільки грошей зібрав для ЗСУ – це мало кого цікавить…

Дійсно, навіщо відомим українцям розповідати в штатах про війну у нашій країні і збирати мільйони гривень для наших воїнів ? Краще хай зі своєю багатотисячною аудиторією стоїть на блокпості і мовчить. Так же воно логічніше ?

Я іноді захожу на сторінки цих обмежених людей і, дивлячись на них, переконуюсь, що їм не зрозуміти, чому люди з сотнями тисяч підписників повинні використовувати свій авторитет у соц. мережах і вести саме волонтерсько-інформаційну війну! Відповідь : бо там їхня користь в рази більша і ефективніша ніж у гарячій точці, у якості бойової одиниці. І ніхто тут не збирається применшувати героїзм наших воїнів, що знаходяться на передовій!

Війна, нерви… Іноді ми пишемо і робимо наклепи одне на одного, не зовсім думаючи та заглиблюючись у ситуацію…
Іноді ми дуже поверхневі… розумію.

Але, люди добрі, особисто я був причетний до більш ніж кількох десятків різних волонтерських зборів, граю виставу на волонтерських умовах, постійно беру участь у благодійних заходах… – це помічають одиниці(не прагну компліментів, це норма). Зате мене кілька разів на день відправляють у соц мережах воювати. Сподіваюсь, вам вдалося мене почути. Ось чому я ігнорую або блокую таких підписників.” – вважає актор.