Багатодітна родина Гуцало з Черкас досі не отримала обіцяний автомобіль, тендер на закупівлю якого відбувся ще в 2017 році.

Як повідомив у коментарі «Про все» батько 11-х дітей Віктор Гуцало, його сім’я в межах державної допомоги багатодітним сім’ям має право на отримання автомобіля для перевезення членів родини. В 2017 році міська влада погодилась придбати для сім’ї Гуцало мікроавтобус Volkswagen T6 Kombi LR за 1,22 млн гривень. Це авто було закуплене через тендер в “АВТО-СТАР ЧЕРКАСИ”. Договір з переможцем укладено 23 жовтня 2017 року. Однак, вже рівно рік його родина не може отримати вказаний автомобіль.

– У департаменті соцполітики мені вже цілий рік кажуть, що питання придбання автомобіля блокує казначейство. Я не знаю, чия в тому вина. Але проблема лишається – всі договори підписано, всі процедури проведено, а грошей, щоб проплатити рахунок, немає, – жаліється голова сімейства Гуцалів.

За словами заступника департаменту соціальної політики ЧМР Олега Гудзенка, справді, тендер у розмірі мільйона 200 тис. гривень на закупівлю автомобіля для багатодітної родини провели минулого року. Проте цю процедуру проводив старий тендерний комітет, а не той, що створився після його розпуску, відповідно державна казначейська служба не сприйняла цього рішення і не надала права департаменту соцполітики на реєстрацію фінансово-юридичних зобов’язань задля проплати ще в 2017 році.

– Зараз, для того, щоб казначейська служба взяла цей договір на юридично-фінансові зобов’язання ведеться позовна діяльність департаментом соцполітики. Вже були рішення господарського суду, і зараз справу передано до Апеляційного суду у Києві. У цій ситуації крапку може поставити лише рішення суду, – сказав Олег Гудзенко у коментарі.