Представники ініціативної групи батьків, що проживають на Митниці, за адресою вул. Сержанта Жужоми, звернулися до депутатів ЧМР. Батьки просять перерозподілити територію, закріплену за навчальними закладами. Пише “Інфоміст“.

Представниця ініціативної групи зазначає, що діти із непарних будинків закріплені за школою №3: ” Відстань до 17 школи – 1,1 кілометр, а до 3 – 1,7″. Вона також заявляє, що дорогою до третьої школи є нерегульований перехід. Тому вони просять «закріпити» їх дітей за Черкаською спеціалізованою школою №17.

Мешканці близько 150 квартир підписали це звернення.

Директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Сергій Воронов заявив, що 17 школа переповнена: “Ця школа є найбільшою в області і має понад дві тисячі учнів. Там 9 перших класів. Вони навчаються у дві зміни. Ми будемо розглядати звернення,але усі школи наповнені більшою мірою рівномірно”.

Також Воронов зазначив, що 34 школа ж недоукомплектованою. На це деякі депутати запропонували перерозподілити непарні будинки вулиці Сержанта Жужоми за цим навчальним закладом.

Врешті Черкаська міська рада підтримала запит про перерозподіл.