На Черкаських тротуарах після останнього снігопаду утворилась справжня ковзанка, якою без спецспорядження – не пройти. Це, звісно, дивує і обурює містян. Навіть гостей міста із провінції подекуди вражає контрастна різниця прибирання вулиць у провінційних містечках та селах у порівнянні з обласним центром.

“Боже, що у вас тут робиться? Навіть у нас в селі не так слизько ходить!” – поділилась враженнями від черкаської “льодової арени” мама одного із наших журналістів з Канівщини, днями побувавши в обласному центрі.

На вихідних довелося пробігати повз казкове містечко в середмісті, з підсвіченими оленями та гірляндами, – так просто диво, що там досі ніхто серйозно не травмувався, бо навіть цьому “подарунку” містянам муніципали не можуть дати ради. А тоді дивуються, що дітки ламають тендітні скульптурки. Та вони ж, ковзаючи по затоптаному і відполірованому снігу, просто не мають, за що хапатися, щоб втриматись на ногах!

Та ж сама ковзанка, тільки ще й з крутими гірками, підстерігає городян на зупинках та на пішоходних переходах, так що пересування Черкасами на своїх двох останні тижні перетворилось на небезпечний квест.

З іншого боку, за нашою інформацією, черкаські комунальники на власних нарадах звітують про задовільне прибирання пішохідних зон міста.

“В місті подолано ожеледицю!” – жваво рапортували на останній нараді директори черкаських СУБів, однак у присутніх чиновників подібні заяви викликали іронічні посмішки, бо навіть перед мерією – можна вбитися!

Тож Dzvin.media вирішили напряму запитати чиновників, про причини і майбутнє “льодовикового періоду” у місті. На жаль, виявилось, що в Черкасах за прибирання від снігу і льоду пішохідних зон відповідає просто космічна кількість людей та установ. Це і сотні балансоутримувачів будівель, двірники СУБів, ОСББ,  КП ЧЕЛУАШ, підприємець Андрій Бортник, що виграв тендер, інші комунальні підприємства, муніципальна інспекція… Ну, і звісно ж, за прибирання конкретних тротуарів, чи, наприклад, того ж скверу “Юність”, – крайнього знайти не можна, бо всі кивають одни на одного, доки городяни продовжують травмуватися.

Зазначимо, що на обіцяний коментар заступника міського голови Ігоря Волошина, що ніби є саме тією людиною, яка курує даний напрямок життєдіяльності міста, ми з нетерпінням очікуємо, але досі недочекалися.

Очільник департаменту житлово-комунального комплексу Юрій Панченко говорить, що недочищені тротуари  – наслідок негоди та пріоритету прибирання автомобільних шляхів, а не тротуарів.

– Муніципальна інспекція відповідає за контроль прибирання снігу прилеглих територій магазинів, МАФів тощо. Тротуари, що не закріплені за підприємцями, має розчищати ЧЕЛУАш. Останній снігопад був дуже сильним і випало більше 35 сантиметрів снігу, тож першочерговою задачею було прибрати автомобільні дороги. І вважаю, що підприємець, який виграв тендер, справився з цією ситуацією. Це Андрій Бортник. Якщо мені не зраджує пам`ять, то згідно тендеру цей же підприємець має прибирати і частину тротуарів. Технологія очистки тротуару точно така сама, як і технологія очистки доріг. Потрібно перед снігопадом полити вулиці і тротуари соляною сімішшю, аби сніг не прилипав до поверхні. Тоді сніг легко згортається. Але знову наголошую, що пріоритетними є магістральні шляхи, аби пересувався нормально громадський транспорт, автомобілі, тролейбуси, – розповів Панченко.

Секретар Черкаської міської ради Ярослав Нищик значну частину відповідальності покладає на муніципальну інспекцію, що мала би накладати штрафи за непочищені тротуари, хоч якраз до підприємців, чиї магазинчики виходять на тротуари, – питань найменше, бо це чи не єдині чисті і сухі “острівці” серед крижаного “моря”.

– Чистити абсолютно усі пішохідні зони за бюджетні кошти – викидати кошти у бездонну прірву. Адже це десятки і десятки мільйонів гривень. Для того, аби не витрачати таку кількість бюджетних коштів, є програма благоустрою, за якою усі блансоутримувачі приміщень зобов`язані здійснювати заходи з прибирання снігу на прилеглій території, розміри якої чітко визначені. На жаль, так склалося, що відповідальні за це чиновники… на них багато інших обов`язків покладено, їм важко працювати… не справляються вони… не можуть забезпечити ефективний контроль за цим. (мається на увазі очевидно очільника муніціпальної інспекції Віталія Косяка, – ред.).

Мовляв, у цьому році, економлячи на посипанні, комунальники намагаються зменшити використання солі, адже від цього страждає взуття людей, “взуття” автомобілів і багато інших проблем, – розповів своє бачення Нищик, наголошуючи, що це його особиста думка, як не спеціаліста в галузі ЖКК.

Логіка вбиває. Називається: не справляються – звільніть, і візьміть тих, хто впорається. Але ж тут черга політичних соратників “копитами б’є” в очікуванні грошовитих посад, де вже шукати тих професіоналів, аби всіх “голодних” друзів “нагодувать”. А теза про те, що прибирання міських тротуарів – марнування коштів, обурює ще більше. Бо виходить, що дбати про безпеку містян – то марнотратство, а тримати армію нездар у мерії на космічних зарплатах – то нормальна практика! Шкода, що містяни, які поламали собі руки-ноги на нечищених тротуарах, не звертаються до суду щодо відшкодування збитків з кишені балансоутримувачів, бо тоді б, можливо, в мерії подумали, що таки дешевше лід з тротуарів прибрати. До речі, в “добондаренківський” період життя Черкас такі коментарі чиновники давати боялися, бо то вже прямо тхне службовою невідповідністю, коли посадовець не знає, чим має в першу чергу займатися влада.

І якщо зважити на щире здивування чиновників, чому їм такі запитання ставлять журналісти, та на що скаржаться, – розумієш: доки саме не розстане, ніхто з муніципалів ворушитись не буде…

Варвара Горова