В Умані на Черкащині з 9 по 22 вересня 2023 року у мікрорайоні паломництва діятиме низка заборон. Це пов’язано із безпековими обмеженнями під час воєнного стану, розповіла Суспільному міська голова Умані Ірина Плетньова.

За словами посадовиці, усі заходи вживають в інтересах безпеки жителів та гостей громади. Відтак, як пояснила Ірина Плетньова, протягом 9-22 вересня у кварталі паломництва буду заборонено:

продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів та дезінфекційних засобів) на території паломництва;

продаж та використання піротехнічних засобів, у тому числі салютів, феєрверків, інших вибухових речовин, що створюють шумовий ефект, а також продаж пневматичної зброї та іграшок які імітують зброю.

За аналогом тогорічних заходів цього року також буде обмежено доступ до місця паломництва в Умані. Паломники мають дотримуватися усіх вимог: носити з собою паспорт та дотримуватись комендантської години, пояснила міська голова.

У 2023 році юдейське святкування Нового року Рош га-Шана припадає на 15-17 вересня.