Маньківська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості постійно працює у напрямку щодо працевлаштування громадян з інвалідністю.

Питання працевлаштування цієї категорії громадян, на сьогодні, є актуальним та не простим. Проте, не дивлячись на складнощі, є приклади, які надихають і спонукають рухатись далі.

Таким прикладом може слугувати життєва історія Лариси Пащини з Маньківщини, яка має ІІІ групу інвалідності. Самостійно знайти роботу жінці не вдавалося, тому вона звернулася за допомогою до Маньківської районної філії.

Лариса має повну вищу освіту. У 1994 році закінчила Уманський національний аграрний університет та отримала кваліфікацію економіста. Після закінчення вищого навчального закладу пішла працювати в Управління Державної казначейської служби України у Маньківському районі Черкаської області, ставши начальником відділу.

Кар’єрний радник допомагав безробітній опрацьовувати актуальні вакансії, виходячи з потреб і побажань жінки. Також вона активно брала участь у семінарах, тренінгах та ярмарках вакансій, що проходили в сервісній установі служби зайнятості.

За словами Лариси Пащини, цікавими і корисними для неї стали інформаційно-профконсультаційні послуги та уважне ставлення фахівців.

Невдовзі, жінку було працевлаштовано до ПП «НЕО-ВУД» на новостворене робоче місце на посаду бухгалтера з компенсацією єдиного соціального внеску роботодавцю.

«Сподіваємося, що колишня безробітна і надалі успішно працюватиме саме на цьому підприємстві, адже керівництво та колектив дуже тепло зустріли її та допомагають опановувати нові умови праці»,- зазначила директорка районної філії Галина Гаврилюк.

Повідомляє Маньківська районна філія ОЦЗ.