25 листопада чинне скликання депутатського корпусу Черкаської міськради в останнє збереться для вирішення нагальних і важливих питань, які кілька разів відкладались. Про це сайту zmi.ck.ua повідомив секретар Черкаської міськради Сергій Тищенко.

Отже, йдеться про:

– затвердження міської Програми пільгового житлового кредитування учасників антитерористичної операції/ операції об’єднаних сил і бійців добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України та членів їх сімей в м. Черкаси на 2021-2025 роки

– а також внесення змін до бюджету міста Черкаси на 2020 рік та змін до програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Черкаси на 2020-2022 роки, що стосуватимуться передусім затвердження субвенцій на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам із гострою респіраторною хворобою спричиненою коронавірусом – надважливого питання в часі пандемії, від якого залежить здоров’я і життя людей.

Крім того, планують розглянути питання виділення коштів на утримання закладів освіти, поточного ремонту дорожнього покриття, реконструкції спортивних об’єктів, придбання техніки для полігону, та інші важливі для інфраструктури, комфорту і безпеки мешканців Черкас.

“І якщо хтось саме це називає “дерибаном”, то нехай повторить це дивлячись у вічі членам родин учасників війни на сході, які чекають на власне життя, або родичам тяжко хворих на коронавірус, а не пишуть огульні звинувачення, ховаючись за аватарками фейсбуку. На наступне скликання ЧМР чекає великий обсяг роботи і цілих п’ять років, щоб принести реальну користь Черкасам. Проте ми не маємо жодного морального права відкладати на кілька тижнів рішення від яких залежить життя міста і долі людей”, – відзначив Сергій Тищенко.