Що будується за обласним драмтеатром? Це питання обговорили під час засідання виконавчого комітету Черкаської міської ради.

«Міська рада використала чималі кошти на благоустрій території навколо драмтеатру, близько 12 млн.грн. Був закуплений паркан, зроблено озеленення, алея, ліхтарі. На сьогоднішній день частина цієї території зруйнована, благоустрій знищено, залито бетонний фундамент на території, яка належить драмтеатру», – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

blank

«26 березня 2020 року підприємство «Фонтан-Сіті» (власник землі, прилеглої до території  драмтеатру) звернулося з заявою щодо отримання містобудівних умов та обмежень для будівництва допоміжних споруд і збірно-розбірних конструкцій для відпочинку мешканців будинку. У жовтні воно звернулося за незначними змінами. Ніяких дозвільних документів або інших коригувань до цих містобудівних умов департамент не отримував. Наразі ми спостерігаємо всі ознаки торгівельних споруд на території, яка є власністю обласної ради. Вони фасадом повернуті в бік драмтеатру, був прибраний той благоустрій, який був виконаний підрядником, і розпочалися роботи із використанням бетону», – зауважив директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін.

blank

Присутній на засіданні директор обласного драмтеатру Петро Ластівка повідомив, що до нього зверталися представники підприємства, яке будує житловий комплекс за театром. Вони просили дозвіл на встановлення бутіків. Натомість він відповів їм, що це не в його компетенції, і порадив звернутися до департаменту будівництва Черкаської ОДА.

Заступник голови обласної ради Володимир Доманський, який також взяв участь у обговоренні, підтвердив, що наразі будівля драмтеатру і прилегла територія перебувають на балансі департаменту будівництва Черкаської ОДА.

blank

«Обласна рада і сам драмтеатр не давали погодження на цей благоустрій», – зауважив Володимир Доманський.

«Я хотів би почути відповідь від Черкаської обласної ради, управління капітального будівництва: на що ми витрачаємо кошти громади? У нас у місті вистачає потреб, на які можна було б витратити ці кошти. Я вважаю, що особи, з вини яких все це відбулося, повинні понести відповідальність», – наголосив міський голова Анатолій Бондаренко.

Він доручив відповідним службам перевірити законність будівництва тимчасових споруд за обласним драмтеатром.