Кандидат у народні депутати по 196-му виборчому округу, екс-регіонал і чинний нардеп від “Відродження” Геннадій Бобов визнав свою поразку й привітав нового народного обранця – висуванця “Слуги народу” Андрія Стріхарського. Відповідну заяву він розмістив на своїй сторінці у “Фейсбук”.

“Дякую всім, хто віддав за мене свій голос. Всім хто допомагав, агітував, підтримував. Ваша підтримка дуже важлива для мене. Я ціную кожний голос із тих 20 тисяч, які були віддані за мою кандидатуру. 196 округ зробив свій вибір. За останні 7 років в наших містах і селах було зроблено дуже багато. Стільки для людей не робив жодний народний депутат. Сподіваюсь, що новий народний обранець – Андрій Стріхарський – зможе витримати ту високу планку, яка була поставлена мною і буде продовжувати допомагати людям”, – зазначив нардеп.

Цікаво, що Стріхарський типовий “парашутист” зі столиці, із ім’ям якого пов’язують скандали із забудовою у Києві.

Нагадаємо, ЦВК опрацювала 38,07% протоколів по 196-му округу. Із результатом 34,44% перемагає Андрій Стріхарський. У Геннадія Бобова другий результат – 32,55%.

На решті округів перемагають Любов Шпак від “Слуги народу” (194-ий округ), Олег Арсенюк (“Слуга народу”, 195 округ), Олександр Скічко (“Слуга народу”, 197 округ), Сергій Рудик (чинний нардеп, самовисуванець, 198 округ), Валентин Ничипоренко (чинний нардеп, самовисуванець, 198 округ), Антон Яценко (чинний нардеп, самовисуванець, 200 округ).