Міського голову Черкас Анатолія Бондаренка та членів виконкому, що голосували за послабоення у місті карантинних заходів, викликають на допит у поліцію.

blank

Світлину повсітки Бондаренко опублікував у Фейсбуці.

“Свіжа прилетіла… Влада нова, методи старі, – написав мер.

blank

Крім нього, подібну повістку отримав Ігор Волошин.

“Удень телефонує слідча, запрошує прийти і дати свідчення щодо ухваленого рішення про пом’якшені карантинні заходи в Черкасах. Я повідомляю, що обов’язково буду в понеділок разом з адвокатом. Усе погодили і домовилися.

За якийсь час телефонує засмучена мама і розповідає, що приходили представники поліції, знімали на камеру, ставили запитання, вручили повістку.

Шановні поліціянти, я розумію, що ви отримали відповідні команди і демонстративно хочете нас покарати. Навіщо лякати батьків?! Уявіть, що до ваших батьків також прийшли поспілкувалися!
Я ніколи не ховався і завжди готовий відповідати за свої дії!” – обурюється чиновник.

blank

Секретар міської ради Ярослав Нищик чекатиме повістку … відпочиваючи на Ірдинських болотах.

“Працівники поліції обдзвонюють членів виконкому з вимогою прийти на допит по вчорашньому голосуванні по ослабленню карантинних заходів. Вимагаю, щоб згідного норм закону, мені повістку на допит вручили особисто в руки. Ще кілька днів планую бути в дальньому мисливському будиночку на Ірдинських болотах, тут і чекатиму вручення повістки. А зробити це може той самий слідчий, що з 12 вересня 2019 року розслідує підпал та знищення мого автомобіля.” – зазначив Нищик.

blank

Отримали повістки і нацкорпусівці Ігор Зайчук і Сергій Амброс.

Нагадаємо, учора виконком Черкаської міської ради прийняв рішення дозволити працювати об’єктам торгівлі та послуг у Черкасах.

Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом прийнятого у Черкасах рішення про послаблення карантину.