Свого часу у фільмі “Таємниці мого міста. Cтароста” Микола Мирза та Анатолій Бондаренко зіграли непримиренних ворогів: кримського хана Саадата Першого Герая та черкаського старосту Остафія Дашковича відповідно

Анатолій Бондаренко, як міський голова Черкас, не дотримується своїх передвиборних обіцянок, повністю втратив контроль за роботою комунальних служб. Таке обгрунтування надає у своїй електронній петиції, зареєстрованій на сайті міськради, депутат Микола Мирза.

“Громада Черкас звертається до депутатів міської ради розглянути питання про дострокове припинення повноважень міського голови Бондаренка А.В”, – йдеться в документі.

Мирза також наводить аргументи:
– Відсутність стратегії у розвитку міста.
– Торгівля посадами. За три роки працевлаштував в міськвиконкомі і комунальних підприємства 10 депутатів міської ради із 42, які не є фахівцем у своїй галузі;
– Нераціональне використання бюджетних коштів. Премії міському голові і чиновникам сягають 400% від окладу. Працевлаштовані депутати у середньому отримають 40-45 тис. грн зарплати.
– Бондаренко ініціював знищення дитячого табору «Дахнівська Січ» з перспективою забудови котедж ним містечком.
– Замість дитячого кінотеатру «Салют» Бондаренко планує збудвати багатоповерхівку.
– За три роки було надано понад 400 дозволів на встановлення МАФів;
– Другу зиму поспіль провал в прибиранні міста від снігу і доріг та тротуарів від ожеледиці.
– Своїм втручанням в роботу КП «Черкаська служба чистоти» призвів Черкаси до сміттєвого колапсу;
– Неякісне виконання робіт з ремонту доріг (86% об’єктів або не дороблені, або мають дефекти);
– Знищив пляжну зону Черкас в мікрорайоні “Митниця” багатоповерховою забудовою. Там, де мали бути аквапарк, сквер, спортивні майданчики, території для проведення фестивалів, виставок, Льодовий та баскетбольний палац.
– Недотримання своїх передвиборних програм щодо:
а) зниження тарифів на комунальні послуги (за три роки суми в комунальних платіжках зросли на 560%),
б) відремонтувати всі дороги за один рік (відремонтовано не більше 8%)
в) боротися із корупцією в мерії (за останній рік в міськвиконкомі проведено більше 10 обшуків, відкрито понад 30 кримінальних проваджень, три чиновники з команди Бондаренко скоро будуть засудженні за крадіжку бюджетних коштів та хабарі).